Projekt serwera Wyspa Tajemnic

IndeksPortalGallerySzukajRejestracjaZaloguj

Co wyróżni ten shard od innych.

Go down 
AutorWiadomość
Kezler

Liczba postów : 2
Reputacja : 0

Co wyróżni ten shard od innych. Empty
PisanieTemat: Co wyróżni ten shard od innych.   Co wyróżni ten shard od innych. EmptySro Wrz 21, 2011 7:43 pm

Hej, tak się właśnie zastanawiam czym ten shard będzie się wyróżniał pomiędzy innymi polskimi shardami UO. Macie jakąś koncepcje w zamyśle. No z tego co się doczytałem to mapa, ale co poza tym. Fajną sprawą by był opis koncepcji jaką macie oraz jak w pytaniu. Wdaje mi się iż coś takiego pomogło by bardzo graczom zdecydować nad wyborem - oczywiście pisane zgodnie z realiami. Pamiętam iż kiedyś CL'ka byłą fajnie oksryptowana, dobrze by było opisać choć w skrócie ważne zmiany skryptowe oraz mechaniczne jeśli takowe będą (chociaż log z dzienników skrypterów co oni tam pododawali Wink)

A na koniec zwracam uwagę na jeden z shardów który powstaje na bazie uo lecz jest to inny świat z mechaniką pisaną od podstaw (nie będę go tu reklamował ale zainteresowanie ma ogromne z tego co widziałem). Wygląda na silna konkurencję.

Ps. Przejscie z pola na runuo jest chyba dość kłopotliwe - życzę powodzenia i oby jak najszybciej UP Wink.
Powrót do góry Go down
Mitikas
Admin
Mitikas

Liczba postów : 96
Reputacja : 1

PisanieTemat: Re: Co wyróżni ten shard od innych.   Co wyróżni ten shard od innych. EmptyNie Paź 02, 2011 7:04 pm

no więc zacznę od końca. To nie jest przejście z Pola na runuo, zaczynamy od nowa z mechaniką osi opisaną na UoStratic. W zanadrzu mamy jednak kilka systemów magii które stopniowo będziemy wprowadzać, gdyż należy je jeszcze przetestować i prawdopodobnie poprawić.
Różnica między standardowym runuo będzie taka
- mniej magików, tz będą trudniej dostępne,
- mobki będą szybsze zdecydowanie niz w standardzie,
- zupełnie inna mapa i spawny,
- 3 unikatowe miasta, każde z innym klimatem,
- domy w mieście,
- rasy dostępne przez podania, rasy takie będą miały swoje bonusy i minusy,
- system najazdów na miasta,
- spawny w formie zasadzek,
- w runuo również AI mobków jest inne niż na Polu. Mobki: ranne uciekają od atakujących, mogą atakować grupowo. jest też wiele różnic o których dowiecie się już w grze, sam nie wszystko testowałem ale myślę, że będzie to ciekawa odmiana dla wszystkich. Trzeba będzie się uczyć grać na nowo Smile

Powrót do góry Go down
http://wyspa.forumpl.net
Kezler

Liczba postów : 2
Reputacja : 0

PisanieTemat: Re: Co wyróżni ten shard od innych.   Co wyróżni ten shard od innych. EmptyNie Paź 02, 2011 7:54 pm

Ciekawa sprawa z tymi rasami dostępnymi poprzez podania.
A co z graczami ceniącymi sobie sandboxa, postaracie się go rozwinąć w jakiś sposób skupiając swą uwagę na graczach lubiących grać w pojedynkę. A tak przy okazji, po starcie shardu na czym skupicie swoją uwagę jeśli chodzi o rozwój na pierwszym miejscu. Mechanika pvp, pve czy jak to wcześniej nazwałem snandbox.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Co wyróżni ten shard od innych.   Co wyróżni ten shard od innych. Empty

Powrót do góry Go down

Co wyróżni ten shard od innych.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1