Projekt Wyspa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Projekt serwera Wyspa Tajemnic
 
IndeksPortalGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Co wyróżni ten shard od innych.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kezler




Liczba postów : 2
Points : 4
Reputacja : 0
Join date : 19/09/2011

Co wyróżni ten shard od innych. Empty
PisanieTemat: Co wyróżni ten shard od innych.   Co wyróżni ten shard od innych. EmptySro Wrz 21, 2011 7:43 pm

Hej, tak się właśnie zastanawiam czym ten shard będzie się wyróżniał pomiędzy innymi polskimi shardami UO. Macie jakąś koncepcje w zamyśle. No z tego co się doczytałem to mapa, ale co poza tym. Fajną sprawą by był opis koncepcji jaką macie oraz jak w pytaniu. Wdaje mi się iż coś takiego pomogło by bardzo graczom zdecydować nad wyborem - oczywiście pisane zgodnie z realiami. Pamiętam iż kiedyś CL'ka byłą fajnie oksryptowana, dobrze by było opisać choć w skrócie ważne zmiany skryptowe oraz mechaniczne jeśli takowe będą (chociaż log z dzienników skrypterów co oni tam pododawali Wink)

A na koniec zwracam uwagę na jeden z shardów który powstaje na bazie uo lecz jest to inny świat z mechaniką pisaną od podstaw (nie będę go tu reklamował ale zainteresowanie ma ogromne z tego co widziałem). Wygląda na silna konkurencję.

Ps. Przejscie z pola na runuo jest chyba dość kłopotliwe - życzę powodzenia i oby jak najszybciej UP Wink.
Powrót do góry Go down
Mitikas
Admin
Mitikas


Liczba postów : 96
Points : 154
Reputacja : 1
Join date : 06/08/2011
Skąd : Gdańsk

Co wyróżni ten shard od innych. Empty
PisanieTemat: Re: Co wyróżni ten shard od innych.   Co wyróżni ten shard od innych. EmptyNie Paź 02, 2011 7:04 pm

no więc zacznę od końca. To nie jest przejście z Pola na runuo, zaczynamy od nowa z mechaniką osi opisaną na UoStratic. W zanadrzu mamy jednak kilka systemów magii które stopniowo będziemy wprowadzać, gdyż należy je jeszcze przetestować i prawdopodobnie poprawić.
Różnica między standardowym runuo będzie taka
- mniej magików, tz będą trudniej dostępne,
- mobki będą szybsze zdecydowanie niz w standardzie,
- zupełnie inna mapa i spawny,
- 3 unikatowe miasta, każde z innym klimatem,
- domy w mieście,
- rasy dostępne przez podania, rasy takie będą miały swoje bonusy i minusy,
- system najazdów na miasta,
- spawny w formie zasadzek,
- w runuo również AI mobków jest inne niż na Polu. Mobki: ranne uciekają od atakujących, mogą atakować grupowo. jest też wiele różnic o których dowiecie się już w grze, sam nie wszystko testowałem ale myślę, że będzie to ciekawa odmiana dla wszystkich. Trzeba będzie się uczyć grać na nowo Smile

Powrót do góry Go down
https://wyspa.forumpl.net
Kezler




Liczba postów : 2
Points : 4
Reputacja : 0
Join date : 19/09/2011

Co wyróżni ten shard od innych. Empty
PisanieTemat: Re: Co wyróżni ten shard od innych.   Co wyróżni ten shard od innych. EmptyNie Paź 02, 2011 7:54 pm

Ciekawa sprawa z tymi rasami dostępnymi poprzez podania.
A co z graczami ceniącymi sobie sandboxa, postaracie się go rozwinąć w jakiś sposób skupiając swą uwagę na graczach lubiących grać w pojedynkę. A tak przy okazji, po starcie shardu na czym skupicie swoją uwagę jeśli chodzi o rozwój na pierwszym miejscu. Mechanika pvp, pve czy jak to wcześniej nazwałem snandbox.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co wyróżni ten shard od innych. Empty
PisanieTemat: Re: Co wyróżni ten shard od innych.   Co wyróżni ten shard od innych. Empty

Powrót do góry Go down
 
Co wyróżni ten shard od innych.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Projekt Wyspa :: Wyspa Tajemnic :: Pytania i odpowiedzi-
Skocz do: